Loading the content... Loading depends on your connection speed!

O NAS

Bootiquerie to miejsce w samym centrum Warszawy, jej sercu. Zgromadzliśmy tutaj buty i dodatki kultowych marek mody powszechnie znanych i cenionych, oraz te które dopiero wchodzą na Polski rynek, a już podbiły serca wielbicielek na całym świecie.

Pragniemy inspirować kobiety, zapraszać je do zabawy modą, sprawiać by mogły wejść w jej świat. Bootiquerie dedykowane jest tym paniom, które chcą zmian, pragną nowości. Oferujemy naszym klientką produkty, które dopiero co narodziły się w umysłach znanych kreatorów, są widziane na salonach, na wybiegach i wszędzie tam gdzie króluje wielki styl.

Chcemy mieć zaszczyt dostarczać wam emocji związanych z poznaniem “nowego”, a również z wielką troską traktujemy panie, które cenią klasyczne rozwiązania.

Drogie mamy możecie w Bootiquerie odnaleźć coś dla waszych córek – przyszłych ikon mody. Te produkty nie występują dużych rozmiarach ale z etykietką “gorące trendy” z pewnością tak,  moda nie dotyczy już tylko dorosłych!

Od klasyki po prowokację, od matki po córkę, mamy buty i dodatki na każdą okazję i porę roku, na każdy gust.

Zapraszamy do sklepu w Warszawie na ulicę Koszykową 35.

Nie wychodź z domu bez butów….

Właśnie otrzymałaś szansę by być jak Gwiazda filmowa.. usiądź wy wygodnym fotelu
KIWNIJ PALCEM i wejdź do naszego sklepu, a dostaniesz to co kochają kobiety na całym świecie – buty oraz dodatki hitowych marek, w dużym wyborze fasonów i stylu.
Nasza oferta zadowoli wszelkie gusty – stylowe romantyczki, wielbicielki klasyki oraz te z Was, które pragną zaszaleć lub zaszokować otoczenie (Gwiazdy to uwielbiają!!!)…

… więc nie wyjdziesz z domu bez butów!